otroški nogometni dres Liverpool "Po tekmi sem imel občutek, d

otroški nogometni dres Liverpool "Po tekmi sem imel občutek, da gre za tekme, za katere bi moral imeti 20, 25 minut, da bi nam pomagali zmagati in ne izenačiti. Teh minut mu nisem dal, ker se moram prilagoditi trem menjavam, ki sta morda dve spremembi, ker zadnje ne želite uporabiti prezgodaj.

"Torej je očitno moja krivda. Dobro trenira, dosegel je odločilni gol proti Atleticu in domneval sem, da bosta tekmi z Evertonom in Liverpoolom zelo intenzivni, kjer bi lahko bolj uporabili hitrost. To ni njegova največja prednost in tu je ni problema s tem.

"Ostal bo pozitiven in moja naloga je, da ga spodbudim in mu dam občutek, da je še vedno pomemben, ker je pomemben zame. Zato je naslednji trenutek tekma v nedeljo.

"Reprezentančni premor je pravi čas za Olija, da drži glavo v oblakih in uživa v tem trenutku z nami. Vem, da je velik del slačilnice in želim si, da tako nadaljuje."

Kdo je primeren za igro?
Mason Mount in Jorginho sta izpustila nogometni dresi otroški zmago z 2:0 proti Atleticu iz Madrida v Ligi prvakov, vendar se vračata na ekipo Paula Heckingbottoma. Vendar bo Thiago Silva izpuščen s Tammyjem