otroški nogometni dres ronaldo juventus Upati je, da urugvajski re

otroški nogometni dres ronaldo juventus Upati je, da urugvajski reprezentant ni posvečal nobene pozornosti dogajanju na Old Traffordu do zdaj v tej kampanji, pri čemer je poraz s 6-1 tukaj le potrdil tisto, česar so se mnogi bali, ko so to sezono spremljali ekipo Oleja Gunnarja Solskjaerja.

Medtem ko klub poskuša navdušiti navijače nad Cavanijevim prihodom, je težava v tem, da če 33-letnik nenadoma ne bo zaigral na položaju osrednjega branilca, bo to malo prispevalo k izboljšanju Unitedovih predstav.

Njihova predstava proti Tottenhamu je bila tako slaba, kot je v zadnjem času; sramoten napor, za katerega ni mogoče kriviti mehkega rdečega kartona, ki ga je prejel Anthony Martial zaradi klofute Eriku Lameli v 27. minuti.

United je do te točke že zaostajal z 2-1 po zaslugi golov Tanguya Ndombeleja in Son Heung-min, ki je sledil nizu komičnih obramb Solskjaerjeve strani.

Kljub vsemu poudarku in trudu, ki je bil vložen v nogometni dresi otroški poskuse zagotovitve desnega napadalca pred ponedeljkovim rokom, so resnične težave v tej ekipi v njeni obrambi.